هشت دلیل برای اینکه کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد

امروزه رقابت برای پیشبرد یک کسب‌وکار بسیار سخت‌تر از گذشته است. رقبای شما از ابزارهای مختلفی مانند وب سایت برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنند. در اختیار داشتن یک وب سایت، امروزه تبدیل به یکی از ارکان اصلی برای پیشرفت هر کسب و کار شده است.

در اینجا می خواهیم به بعضی از دلایلی که چرا شما برای کسب و کار خود به یک وب سایت نیاز دارید بپردازیم.

۱- مشتریان شما در گوگل به دنبال شما هستند

از زمان گذشته تا حال، به دلیل پیشرفت بسیار زیاد دنیای دیجیتال، مردم برای رفع نیاز پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خود، به اینترنت وابسته شده اند. به این معنی که از جستجو برای رفع نیاز خود از سبک سنتی آن که شامل روزنامه، مجلات و یا غیره بود، به اینترنت و فضای مجازی روی آورده اند و در کمترین زمان، به بیشترین اطلاعات دسترسی پیدا می کنند. به این صورت که با کمترین زحمت، بیشترین اطلاعات دسترسی پیدا میکنند، حتی از طریق تلفن همراه که امروزه کمتر کسی پیدا می شود که به موبایل دسترسی نداشنته باشد.

۲- وب سایت نداشته باشید، از رقباتون عقب می مانید

اگر رقبای شما وب سایت دارند و شما هنوز از روش های قدیمی تبلیغات استفاده می کنید، پس شما در رقابتی بسیار سختی قرار دارید و یک پله عقب تر هستید. در این شرایط دور از انتظار نیست که رقاباتون مشتری های شما رو هم جذب کنند.

۳- افزایش اعتماد مشتری و اعتبار کار شما

با داشتن یک سایت حرفه ای، شما به راحتی می توانید اعتماد مشتری را جلب کنید و اعتبار خود را بالا ببرید. داشتن وب سایت به یک باید بین کسب و کار ها تبدیل شده و زمانی که مشتری شما وب سایت شما را مشاهده کند راحت تر به کسب و کار شما اعتماد می کند.

۴- وب سایت شما کاتالوگ و بروشور آنلاین شماست

شما با داشتن یک وب سایت، در واقع به صورت آنلاین کاتالوگ و بروشورهای خود را به نمایش می گذارید و مشتریان به راحتی به تمامی اطلاعات مورد نظر دسترسی پیدا می کنند.

۵- درآمد بیشتر منتظر شماست

آمار نشان دهنده این است که کسب و کارهای تازه تاسیس که دارای سایت هستند، فروش بیشتری نسب به رقباشون در شرایط برابر دارند.

۶- از رقبای خود یک قدم جلوتر باشید

اگر سایتی با سئو خوب داشته باشید، مشتریانی که در موتورهای جست و جو می کنند، احتمال اینکه سایت شما را هم ببینند و به شما سفارش کار بدهند افزایش پیدا می کند.

۷- فقط به محله و شهر خودتون راضی نباشید

شما با تبلیغات سنتی در شهری که کسب و کار خود را در آنجا بنا کرده اید، فقط در همان شهر میتوانید به کار خود ادامه دهید. ولی با داشتن یک وب سایت، میتوانید پا از شهر خود فراتر گذاشته و به شهرهای دیگر و یا حتی به کشورهای دیگر خدمات ارائه دهید.

۸- استخدام از طریق وب سایت

در صورتی که در جستوجوی نیروی کار باشید، به راحتی می توانید روی وب سایتتون آگهی بزارید و در مقابل کسانی هم که به دنبال کار باشند بسیار راحت تر از روش های سنتی میتوانند شما رو پیدا کنند.